Snažíte sa nájsť najlepší možný a hlavne spoľahlivý spôsob transportu pre tekuté potraviny, či rôzne výrobky v tekutej forme? Skúšali ste už rôzne kontajnery určené na práve takúto prepravu, avšak žiadny nesplňoval Vaše požiadavky? Teraz zbystrite svoju pozornosť! Naša spoločnosť sa už roky venuje výrobe najlepších prepravných kontajnerov na trhu. Medzi našimi kontajnermi nájdete aj špeciálne kontajnery vyrábané práve na prepravu tekutých foriem. Reč je tu o našich IBC kontajneroch, ktoré spĺňajú všetky bezpečnostné aj hygienické normy potrebné pre takúto prácu. Tieto kontajnery, alebo ak chcete nádrže, sú u nás obľúbeným výrobkom vďaka mnohým pozitívnym vlastnostiam, ktorými disponujú.

ibc kontajner

Veľmi jednoduchá manipulácia pri nakladaní očarila mnohých zákazníkov. Už žiadne zbytočné naťahovanie s nepraktickými nádržami Vás viac nebude trápiť. Naše IBC kontajnery sú ľahké na manipulovanie, tiež sú veľmi skladné a v neposlednom rade ich čistenie je jednoduchšie než by ste si mohli predstaviť. Na umývanie nepotrebujete žiadne špeciálne prístroje ani čistiace prostriedky, jednoducho ich umyjete bežnými prostriedkami, ktoré viete kúpiť v každom obchodnom reťazci. Tieto kontajnery uskladníte prakticky kdekoľvek a nezničia sa ani pri skladovaní vonku na slnku či v mraze. Rozmery IBC kontajnera sú rôzne, takže o výber nie je núdza a jednoducho si len vyberiete veľkosť, ktorú potrebujete pre svoju prácu.

nádrž

Všetky rozmery kontajnerov nájdete na webe nášho eshopu, rovnako ako aj bližšie informácie o produktoch a aj ich náhradných dieloch, ktoré taktiež môžete nakupovať u nás. Všetky kontajnery, ktoré u nás zakúpite sú recyklovateľné a rozhodne ich využijete viac než len na zopár použití. Vyskúšajte si sami naše produkty, ktoré Vám zaistia pohodlnejšie a ekologickejšie riešenie pri prevoze a skladovaní produktov. Zakúpte si svoj kontajner alebo využite našu ponuku o prenájom a tak sa sami presvedčte o skvelom fungovaní nášho tovaru.