Pochutnali by ste si na dobrom a najmä chutnom jedle, no nemáte čas a ani náladu na zložité prípravy? Nechce sa vám jesť ohrievané polotovary či ohrievané jedlá z predošlého dňa? Príďte si po skvelé a chutné denné menu priamo k nám! Gurmánsky dvor u Oravca vám ponúka najlepšie dene menu Bratislava Ruzinov Gurmanskydvor a v širokom okolí. Len horko ťažko by ste našli reštauráciu s takou tradíciou akú máme my. U nás vám ponúkame na výber z niekoľkých hlavných jedál. Jedlá vám pripravujú skúsení kuchári, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú viac ako dostatočne.

hlavné jedlo

Záleží nám na kvalite jedál, ktoré vám podávame, a preto si naši kuchári k vareniu vyberajú len tie najčerstvejšie suroviny, aby pre vás pripravili jedlá, ktoré budú pre vás predstavovať skutočný gurmánsky zážitok. Zabudnite na to, že by ste u nás dostali naservírovanú polievku alebo druhé jedlo len ohriate z predošlého dňa. Zabudnite na prihriate polotovary. U nás vám naservírujeme len pokrmy z kvalitných a čerstvých surovín. Porcie jedál, ktoré ponúkame sú viac než len štedré. Na výber máte vždy z niekoľkých druhov polievok, z niekoľkých druhov hlavných jedál z dennej ponuky, ktorá sa mení každý deň http://www.infolib.sk/sk/informacie/sutaze/medzinarodny-den-skolskych-kniznic/ v týždni a pokiaľ by vás nič z toho nezaujalo, ponúkame vám na výber aj minútky, medzi ktoré máme zaradené bežné stálice, ako sú vyprážaný rezeň z bravčového či kuracieho mäsa, vyprážaný syr, grilovaný Camembert alebo bryndzové halušky so slaninkou.

denné menu

Typická slovenská klasika, ktorá je vždy tou najlepšou voľbou, pokiaľ sa neviete rozhodnúť čo si vybrať. Už dávno nie je hanba nevariť doma a namiesto toho ísť na obed do reštaurácie. V dnešnej dobe vám obed v reštaurácii padne vhod a čas, ktorý ste ušetrili bez varenia tak môžete využiť pri venovaní sa rodine, deťom, práci či len tak s priateľmi. Neváhajte a zastavte sa u nás! Našou najlepšou reklamou pre nás sú naši verní pravidelní zákazníci, ktorí sa k nám pravidelne vracajú. Spokojnosť zákazníka a ponuka kvalitných jedál sú u nás na prvom mieste.