Potrebujete zdroj svetla, ktorý bude prenosný a budete s ním môcť pohodlne manipulovať? V tom prípade Vás určite zaujmú LED reflektory. Ide o veľmi praktické svietidlo, ktoré jednoduchým spôsobom premiestnite kam potrebujete. Nepotrebuje inštaláciu na stenu alebo strop. LED reflektory z našej ponuky disponujú praktickým stojanom, vďaka ktorému sú použiteľné prakticky kdekoľvek. Navštívte náš e-shop www.ledprodukt.sk a objavte naozaj širokú ponuku LED reflektorov na použitie rôzneho druhu. Vyberať si môžete z reflektorov rôznych veľkostí, s rôznou intenzitou svetla, ale aj s rôznym odtieňom produkovaného svetla.

svetlo

Je na len na Vás, či si zvolíte reflektor s čiernym rámom, alebo budete preferovať bielu verziu. Ak patríte medzi náročnejších zákazníkov a očakávate ešte niečo naviac, pravdepodobne Vás zaujmú naše LED reflektory so zabudovaným senzorom pohybu. Vďaka nemu sa reflektor spustí vždy, keď zaznamená pohyb v jeho blízkosti, čo je maximálne praktické. Nebudete tak hľadať vypínač, a to ani v tých najtmavších kútoch Vašej domácnosti. Reflektory sú využiteľné naozaj rôznym spôsobom. Zabezpečte si s nimi svetlo v garáži, použite ho ako praktický zdroj svetla na chalupe, osvetlite si reflektormi dom alebo si posvieťte na Váš altánok v záhrade.

rozbitá žiarovka

Obrovskou výhodou LED osvetlenia je jeho nízka energetická náročnosť. Nemusíte sa tak obávať vysokých účtov za elektrinu. Rovnako je príjemná aj cena samotných reflektorov, ktorá začína už na sume 3,70€. LED reflektor si môže dovoliť každý. Nahliadnite do našej ponuky a určite si nájdete ten správny reflektor, podľa Vašich požiadaviek. Sme odborníkmi na LED svietenie v rôznych prevedeniach, a preto na našej stránke nájdete všetky možné druhy LED žiaroviek, LED pásov a ďalšieho súvisiaceho príslušenstva. Ak potrebujete pomôcť s výberom produktov, poradíme Vám na telefónnom čísle +421 949 126 648.