Na to, aby sme sa doma cítili dobre nepotrebujeme drahý nábytok. Potrebujeme doplnky, kvety, dekorácie, ktoré zmenia každú miestnosť na domov. Najmä obývačka je miesto, kde sa môžete vyhrať s doplnkami.

 

Obrazy na stenu.

Steny by nemali ostať prázdne. Práve zaplnené steny pôsobia útulným dojmom a dodávajú pocit domova. Ak nie ste zrovna naladený na umeleckú vlnu, môžete si na stenu zavesiť aj rodinne fotoportréty. 

 

kvety

 

Koberec.

Minimalizmus a tmavé tóny sú síce moderné, ale pôsobia tiež chladným až neosobným dojmom. Koberec v obývačke krásne zohreje miestnosť a takisto ju aj vizuálne spríjemní. Koberec vôbec nemusí byť veľký. Najčastejšie sa koberec dáva pod konferenčný stolík a v okolí gauča, aby aj vaša návšteva mala pocit príjemného tepla. 

 

Kvety. Kvety. Kvety. 

Kvety vždy boli, sú a aj budú doplnok, ktorý by nemal chýbať v žiadnej domácnosti. Vďaka kvetom máme kyslík, ale tiež útulnú domácnosť. Kvety vám dodajú tú správnu energiu a krásne zvýraznia interiér. Ak nemáte radi kvety nemusíte hneď siahnuť po orchidei. Obľúbené sú tiež veľké listnaté rastliny vo výraznom kvetináči. 

 

obraz

 

Dekorácie.

Na poličkách, stoloch či skrinkách nenechávajte prázdne miesto. Obchody, ale aj množstvo domácej výroby nám ponúka možnosť nádherných, kvalitných dekorácií, ktoré vytvoria to správne čaro domova. Sviečky by mali byť súčasťou každej obývačky. A ak si zaobstaráte krásne voňajúce sójové sviečky domácej výroby, navyše prevoniate celý dom príjemnou vôňou. Na prevonanie domácnosti si určite zaobstarajte aj difúzer. Nakvapkáte doňho obľúbený esenciálny olej a môžete sa tešiť z nádherne prevoňanej domácnosti. 

 

Všetko sú to len drobnosti, ale v domácnosti pôsobia ako nádherný celok a vytvoria vám oázu príjemného domova. Doprajte si aj vy nákup dekorácií do interiéru a urobte si radosť. Nezabúdajte, každá žena vie vyčariť teplo domova.