Na chvíľu a zamyslime sa nad naším životnom štýle ako hobby odporúčam zmenu stravovania zmeniť na zdravý životný štýl viac sa hýbať a správne jest podľa odborníkov v tejto sekcii vo výžive by sme mali jesť maximálne do 19 hodiny večer lebo keď neskôr jeme oslabujeme organy v tele. Každý človek by mal poznať svoje organové hodiny aj sa k tomu venovať dostatočnej miere. Nečudo že sú preplnené ambulancie ľuďmi takzvaný pacienti veď máme epidémiu chorôb cukrovka, srdcovo cievnych chorôb a podobne voľakedy sa naši predkovia stravovali striedmo a boli zdravý teraz je každý človek chorý keď sa to dá tak povedať napísať je to hrozne. Keď sa pozriem na mojich spolužiakov bývalých vyzerajú ako 70 ročný dedkovia keby len šedivý ale chorý stále unavený mrmle.

bývajme v lone prírody

Keby muži ale aj ženské pohlavie myslím teraz spolužiačky bývalé tie sú obezita , choroby plno detí ako súci do hrobu ubolený samé stresy des čo sa len pozrieť to iné od nich nepočujete také zdravotné problémy a dokola. Ďalšie v poradí o deťoch hovoria že sú neustále choré samé antibiotika do nich pchajú des celé zle nastavené už konečne sa zobuďte vážený nečudo že mladý ľudia umierajú aj náš sused sa prejedá pije vo veľkom množstve alkohol v pritom má silnú cukrovku vyše 20 okolo asi 25 až 30 o nepovie presne umelé kĺby oba aj v kolenách a je odo mňa starší o 3 roky ja budem mať o dva týždne 49 rokov aj keď mám histamín dá sa to liečiť vhodnou alternatívou stravou vylúčiť určite druhy potravy.

prestaňme brať lieky ako cukríky

Na nejakú dobu ako sú sladkosti nahradiť ich ovsenými vločkami ako je červené víno a podobne obsahuje to zvýšený počet HISTAMINU zaradiť do jedálnička proti zápalové potraviny ako pšeno, škorica, KURKUMA korenie a jesť viac zeleniny dôkladne ju požuť tak isto ovocie skôr zaradiť jablká pokiaľ možno domáce tiež dlhšie žuť aspoň 50 krát ale aby sa harmonizovalo trávenie sa odporúča cirka až 150 krát pomaly žuť podľa piatich elementov napomáha to žalúdočnej šťave. Nastavíme si to ako naše HOBBY mali by sme žiť spetý v prírode milovať ju ja zvyknem podľa ČÍNSKEJ ĽUDOVEJ MEDICÍNY objímať aj stromy takzvaný FENK ŠUJ stromy nám dodávajú tiež energiu a pohodu duše. Ja mám veľmi rada obilniny, strukoviny, ovocie a zeleninu mali by sme cvičiť jogu a podobne aj beh by sme mali praktizovať pravidelne rôzne druhy športov. V Číne je málo obéznych ľudí síce tam veľmi veľa ľudí je polotovary raz ,dva tri a zahoďte takéto nezdravé potraviny starý ľudia čo sa venujú TČM sa dožívajú viac ako 100 rokov obdivujem ich aj TRADIČNÚ ĽUDOVÚ MEDICÍNU všetko pre zdravie zlomte väz.