Zažite niečo exkluzívne v salóne tantra Bratislava Tantradiamond. Doprajte si pôžitok a relaxujte ako bohém. Spoločnosť v salóne Vám bude robiť jedna z krásnych tantra masérok, ktorú si sami vyberiete. Jedná sa o profesionálky v oblasti tantra masáží a preto verte, že tu budete v najlepších rukách. Pôvab a šarm masérok Vás očarí rovnako, ako príjemné prostredie salóna a vy razom zabudnete na starosti a okolitý svet. Zažite príjemnú tantra masáž celého tela a doprajte svojim myšlienkam voľný priechod. Nechajte prúdiť svoju erotickú energiu voľne celým telom a oddajte sa vzrušeniu a príjemnému napätiu. Oddýchne si nie len telo ale aj Vaša myseľ.

rozkvitnutá ruža

Vyberte si z viacerých možností tantra masáží a užívajte si napríklad vzájomnú Body Tantra Masáž, ktorá Vám rozprúdi krv v žilách. Masáž príjemnými dotykmi rúk ale aj nahým telom masérky…toto nenechá nikoho chladným. Jej nahé a krásne telo sa bude po tom Vašom jemne kĺzať a dotyky vo Vás vyvolajú tie najpríjemnejšie pocity. Zapojením sa aktívne do tejto masáže len zintenzívnite svoje vzrušenie a príjemné pocity vo Vás vyvolajú prúd emócií, ktoré ste možno ešte ani nezažili. Nechajte voľný priebeh tantra masáži a vychutnávajte si blažené pocity na každom kúsku svojho tela. Alebo si užite program Love Game Tanra a vychutnajte si príjemné a vzrušujúce chvíle s krásnou tantra masérkou v hrejivom kúpeli, ktorý Vás príjemne zahreje a naladí na nadchádzajúcu tantra masáž telo na telo. Užijete si jej krásne telo a naplníte sa novou energiou.

dotyky a maznanie

Samozrejme tantra masáže sú vhodné pre obe pohlavia a mi nezabúdame ani na dámy. Preto si môžete nájsť v ponuke príjemnú Deluxe Tantra určenú výhradne pre dámy, ktoré hľadajú dokonalé uvoľnenie a relax a chcú prísť na iné myšlienky. V objatí teplého nahého tela tantra maséra zabudnete na starosti a každodenné trápenia a stanete sa diamantom v jeho rukách. Nechajte sa láskať a objímať v sprievode príjemného vzrušenia.