Máte vo svojom šatníku šiltovky? Možno máte a možno nie, lebo si vravíte, že to nie je úplne váš štýl. Čo však nie je, môže byť! Šiltovky sú veľmi univerzálnymi kúskami a doplnkami, ktoré môžete zladiť k rôznym outfitom. Športový šmrnc a tzv. športová luxusná elegancia je tento rok jedným z trendov v obliekaní. Preto šiltovka je IN nielen k športovému outfitu alebo na športovanie. Kvalitná značková šiltovka sa výborne nosí! Hodí sa k rôznym kreatívnym kombináciám outfitov a môže byť mladistvým a sviežim oživením aj pre starších.

outfit so šiltovkou

Jesenné trendy v móde prinášajú luxusný punc pre športovejšie kúsky, ktoré sú došperkované detailami pre luxusnejší vzhľad. Bočné elegantné pásiky napríklad, môžu byť jedným z nich. K ležérnemu outfitu sa hodí takmer vždy a všade aj šiltovka. Či už máte vlasy rozpustené alebo zviazané, dolaďte si farby a nebojte sa experimentovať.

Nielen športový štýl viete ladiť s doplnkami, akými sú dobre vyzerajúce šiltovky. Rovnako dobre môžete dolaďovať šiltovku aj k sukni a svetríku alebo ľahkej bundičke, či saku. Odvážnejšie a šikovnejšie tipy môžu siahnuť po správnej šiltovke aj keď majú na sebe kabátik a to dokonca v kombinácii so sukňou. Jednoducho styling so šiltovkou má veľmi veľa možností a variant a neobmedzujte sa iba na športový štýl.

siltovky

Táto jeseň praje zemitým farbám a neutrálnej nálade, dobrá je i zelená. Prírodné materiály a farby sú teda zaručene úspešnou a módnou voľbou. Na zimu sa hodia kabátiky a svetre zaujímavých strihov a materiálov. To všetko sú trendy, ktoré tento rok návrhári nasmerovali. Urobte si radosť kvalitnými šiltovkami od Trenchtown.sk a môžete vytvárať kreatívne jesenné outfity. Veď móda https://www.slevomat.cz/moda-a-styl je najmä o radosti a sebavyjadrení a ešte viac je o kreativite. Vytvorte si teda jedinečné outfity a užívajte si jeseň plnými dúškami, aby bol každý deň výnimočný!