Ako zabezpečiť potrebnú bezpečnosť vášmu balkónu alebo schodisku, no zároveň nevytvoriť rušivý element, ktorý by estetický prekážal a narúšal celkový dojem z Vášho interiéru alebo exteriéru? Odpoveďou tejto otázky je zábradlie vyrobené z nerezu. Tento materiál ponúka fantastické vlastnosti z pohľadu údržby, ktorá si nevyžaduje takmer žiadnu starostlivosť a napriek tomu sa Vám odvďačí dlhou životnosťou, a to bez straty vizuálnych vlastností. Svojou štruktúrou pôsobí veľmi elegantne a hodnotne. Aj z tohto dôvodu je ho možné zakomponovať do rôzneho prostredia alebo do rôznych typov budov. Dodá jej elegantný vzhľad a podčiarkne jej výnimočnosť.

Nerezové-zábradlie-20-310x252

Z technického hľadiska je nerezové zábradlie veľmi nenáročné na vstupné podmienky pre jeho realizáciu. Inštalovať ho je možné v rôznych podobách, ako napríklad formou stĺpikového zábradlia, ktoré môže byť doplnené o výplň vo forme sklenených tabúľ. Tie zábradliu dodajú celistvý a nadčasový vzhľad a zároveň zabezpečia potrebnú bezpečnosť. Takéto výplne nevytvárajú rušivý element ani nebránia v priepustnosti svetla, takže nedochádza ani k optickému zmenšeniu priestoru. Táto výplň pozostáva z lepeného skla, konkrétne typu connex, je to nekalené sklo, ktoré je možné vyhotoviť v rôznych prevedeniach. Štandardne sa vyhotovujú v čírom alebo mliečnom prevedení.

nerez4-310x252

No nerezové zábradlie môže byť vyhotovené aj bez sklenených výplni. Takéto zábradlie obsahuje výplň z nerezových prvkov a disponuje takými istými vlastnosťami, ako nerezové zábradlie so sklenenou výplňou. A to potrebnú bezpečnosť, vysokú kvalitu, ľahkú údržbu a elegantný dizajn. Takže obe varianty tohto nerezového zábradlia patria ku kvalitným a spoľahlivým riešeniam pre Váš balkón alebo schodisko. Ak Vás takéto nerezové zábradlia https://lmmont.sk/nerezove-zabradlia/ zaujali a radi by ste sa dozvedeli viac informácií, prípadne by ste mali záujem zistiť výšku nákladov vo Vašom konkrétnom prípade, neváhajte nás kontaktovať alebo si vyžiadajte cenovú ponuku na mieru.