Svadobná sezóna pre tento rok je v plnom prúde. Nachádzate sa medzi tými šťastnými, ktorí sa tento rok vezmú alebo svadbu ešte len plánujete na ďalší rok, poprípade ešte neskôr? Máte zoznam, čo všetko treba vybaviť? A odškrtli ste si už položku lacné svadobné oznámenia? Ak nie, tak čítajte ďalej. Práve vám je venovaný tento článok. V dnešnej dobe sa už fantázii medze nekladú. Existuje nespočetné množstvo oznámení od výmyslu sveta. Môžete siahnuť po jednoduchých „pohľadnicových“, kde uvediete základné informácie a nejaký jemný vzor. Môže to znieť príliš jednoducho, ale aj takéto oznámenia vedia vyzerať dobre a nápadito.

Svadobné oznámenie

Vojde sa tu bez problémov aj romantický citát a viete si vybrať aj nejaký zaujímavý papier. Pre tých, ktorých chcete pozvať aj ku svadobnému stolu, priložíte do obálky aj kartičku s touto informáciou. S obálkami sa taktiež dokážete vyhrať. Môžete si vybrať z rôznych farieb, či typov papiera. Obálku môžete zapečatiť voskom alebo opečiatkovať vašou pečiatkou. Ak aj napriek tomuto všetkému vám to príde príliš jednoduché, môžete siahnuť po oznámení s vašou fotkou. Obľúbené sú aj otváracie, či tie na priesvitnej fólii. Písmo si viete zvoliť elegantné zlaté alebo výraznejšie, strieborné. Stuhy, mašle, látky, sušené či umelé kvetinky. Netreba sa báť. Odviažte sa a nechajte si poradiť od odborníka z fachu.

svadba

Nespomenuli sme ešte veľmi obľúbené motívy a to time line s obrázkami a dôležitými dátumami vášho vzťahu alebo nápaditý formát so šnúrkou a uzlíkom. Chcete sa vziať potajomky? V kruhu najbližších? Poprípade len so svedkami? Dobre, choďte do toho! Avšak babke a krstným by sa patrilo to oznámiť aspoň dodatočne. A tu viete tak isto siahnuť po nejakom milom oznámení. Svadobné oznámenie je dôležitou maličkosťou každej svadby. Stáva sa milou spomienkou po svadbe, ku ktorej sa budete vždy radi vracať nielen vy, ale aj vaši blízky. Tak šup šup, nech sa páči, inšpirujte sa, buďte kreatívni a vyhrajte sa s tým!