Už ste mali niekedy nádherný sex? A teraz nemyslím sex, ktorý by trval päť minút a síce bol pekne, ale nejako by vám to nestačilo. Sex totiž nie je iba o tom, že je to „pekné“. Teda aspoň pre mňa. Pokiaľ mám povedať svoj názor, tak mne sa páči sex, ktorý je nielen krásny (predohra, bozkávanie, maznanie), ale dôležitá je pre mňa aj doba, ktorú sex trvá. Takže keď sex trvá iba tri minúty, tak si ho určite neužívam tak, ako keby trval trebárs pol hodiny. Raz sme s priateľom podnikli výlet na jeden hotel a mali sme sex privat nové zámky. A bolo to tak vzrušujúce. Atmosféra bola úplne iná a odlišná, ako keď sme mali iba sex v posteli pri sebe doma.

s

Je to celkom zaujímavé, pretože miesto môže dať sexu úplne iný dojem. Taktiež keď je sex treba v aute, tak je to úplne iné ako doma v posteli. Občas je super zmeniť aj to miesto. A je to ešte lepšie a viac vzrušujúce. A taký sex na hoteli, alebo vo vírivke s nejakým dobrým jedlom, romantickou večerou pri sviečkach, vôbec nie je zlá predstava a je to ideálny nápad, ako zase spestriť váš sexuálny život o niečo viac. Ja to takto s priateľom robím raz za čas. Keď už chcem urobiť nejakú romantickú atmosféru, väčšinou ideme niekam na relaxačný pobyt alebo výlet, kde si to obaja užijeme a oddýchneme si.

s

A napodiv nám to „dobije baterky“ na dlhú dobu. A človek má tiež potom pekné zážitky a spomienky s tým druhým a popravde ani nie je nič krajšie. Takže pokiaľ môžem poradiť ohľadom vášho sexuálneho a intímneho života, nemajte sex iba stále u vás doma v posteli. Časom to pre vás oboch môže byť nudné a niekedy je potrebná aj zmena. Samozrejme každému to vyhovuje inak a pokiaľ vám to vyhovuje práve takto, tak to nie je žiadny problém. Píšem sem iba svoj názor. A nebojte sa svojho partnera či partnerku čas od času niečím prekvapiť.