Unavený človek nemá silu na nijaké športové aktivity, stráca záujem o kultúrne vyžitie a má pesimistický pohľad na svet, no pomôcť zrelaxovať a oddýchnuť si poskytuje jeden druh masáže, a tou je tantrická masáž. Ide o jedinečný spôsob relaxu pri príjemných dotykoch rúk šikovnej masérky, v príjemnom prostredí a atmosfére.

namaste

Tantra masáže poskytujú salóny v mnohých mestách aj na Slovensku a objednať sa na ne môže každý, ak si ich vyhľadá na internete, vyberie si čas, dievča a zároveň aj druh masáže, ktorú chce vyskúšať. Do salóna však treba prísť triezvy, zdravý a nepožadovať od masérok sex, pretože tieto služby masážne salóny neposkytujú. V dohodnutý čas vás v salóne tantra Bratislavatantra privíta objednané dievča so šálkou kávy alebo čaju, ponúkne vám možnosť osprchovať sa pred rituálom, potom sa môžete prezliecť do sárongu a až tak je na rade samotný rituál.

Počas masáže znie v miestnosti príjemná hudba a atmosféru dotvárajú aj exotické vône, aby bol prežitok silnejší. Podľa druhu vybratej masáže, napríklad klasiky, body alebo double body masáže, magic, couple či special alebo intímnejšieho druhu masáže lingamu, k vám bude pristupovať aj masérka. Pritom môže používať svoje ruky, nohy, pery aj prsia či dokonca celé telo a urobí všetko preto, aby ste mali dokonalý zážitok a odišli s pocitom úplného uspokojenia.

masážna miestnosť, postele

Tieto masážne salóny nazývajú aj „oázy pokoja“, pretože vám tam poskytnú relax a oddych, v pokojnej a príjemnej atmosfére sa môžete oddávať rozkoši a dosiahnuť aj vyvrcholenie. To všetko má vplyv na to, že si vyčistíte hlavu a aj vaše telo prejde „očistou“, aby ste mali potom dostatok energie na zapojenie sa do bežného pracovného kolotoča. Po skončení masáže sa môžete opäť osprchovať, trocha si vydýchnuť a pred odchodom ešte vzdať úctu telu rituálom „namaste“, ktorým sa do jedného celku spája telo a myseľ. Pri rozlúčke dostanete aj malý darček ako poďakovanie za dôveru a nádej, že sa do salóna opäť vrátite.