Zlaté tehličky oprávnene zažívajú vo finančnom a investičnom svete veľký ošiaľ, a to zvlášť, ak ide o kvalitné a overené produkty. Švajčiarska spoločnosť Valcambi je na svetovom trhu už od roku 1961 a má za sebou množstvo výsledkov a medzinárodných úspechov. Jej doménou je rafinácia drahých kovov, medzi ktoré patrí zlato, striebro, platina, ba dokonca aj prúty či mince. Svetovo uznávaná rafinéria je špičkou na trhu a pozná ju každý investor a zberateľ a samozrejme, často využíva jej služby a produkty. Tajomstvo úspechu spočíva v dômyselnom procese prípravy a samozrejme, overenie produktov, ktorých kvalita je zabezpečená certifikátmi kvality, za ktoré ručia medzinárodné organizácie, napríklad prestížna Responsible Jewellery Council.

investície

Spoločnosť sídli vo švajčiarskom Balerne a ich ďalšie centrum je v Indii. Rozhodne je pri investíciách dobre obracať sa len na spoločnosti, ktoré majú stabilnú pozíciu na finančnom trhu a Valcambi k nim rozhodne patrí. Top produkt je aj 50g Valcambi Švajčiarsko zlatá investičná tehlička Goldvault za prémiovú cenu 2925 eur.

zlata tehlička

Prípadne sa môžete obrátiť na iné produkty tejto spoločnosti, ktorá sa vyznačuje aj tým, že veľmi prihliada na etické normy a záleží jej aj na znižovaní uhlíkovej stopy. Drahé kovy sú získavané zodpovedne s ohľadom na ochranu životného prostredia. Jej služby opakovane využívajú klenotníci, ale aj baníci a obchodníci. Taktiež nájdete aj objemy za 250g, 20g, 100 či 500g. Neváhajte s kúpou, ktorá sa vám v budúcnosti vyplatí. S kúpou a investíciami produktov sa môžete vždy obrátiť na našu spoločnosť GOLD VAULT, ktorá je skúseným a overeným sprostredkovateľom, špecializujúcim sa v rôznych investičných hodnotách. Zaručujeme garanciu pôvodu, nákupu a objednávky v hodnote 1000 eur sú bez úhrady poštovného. Tak neváhajte a objednajte si, nesklameme vás.