Predstavte si, že prídete domov z práce a tešíte sa na nadchádzajúci večer, pretože máte pozvaných priateľov, s ktorými ste sa dlhší čas nevideli. Sú to napríklad bývalí spolužiaci či kolegovia z bývalého zamestnania, a tak ste pre túto slávnostnú príležitosť nakúpili obložené chlebíčky a necháte si doviezť domov cestoviny a pizzu z vyhlásenej pizzérie.

toaletný papier

Akonáhle vaši priatelia dorazia, budete sa baviť vzájomnými rozhovormi, premietaním fotografií alebo vhodnými kartovými či doskovými hrami, ale po určitej dobe zistíte, že neodteká odpad z toalety. To je celkom problém, pretože by ste kvôli tomu museli oslavu prerušiť a všetky odoslať domov, alebo ísť oslavovať inam, ale keď nemáte nikde rezervovaný salónik, bude to takmer nemožné. Čo s tým?

verejné toalety

Poradíme vám. Než riskovať postriekanie odevu, obkladov a dlažby na toalete vystrekujúcimi výkalmi, ktoré spôsobia neodborná manipulácia s gumovým zvonom, pozvite si na krtkovanie v Malackách odborníkov.

Privoláte ich v rámci havarijného servisu a nebudete musieť kvôli tejto patálii rozpúšťať vašu párty. Pokojne sa bavte ďalej a nechajte inštalatérov vykonávať svoju profesiu, tí si vedia rady so všetkými typmi znečistenia. Majú k dispozícii potrebnú techniku aj skúsenosti a nemusíte mať obavy, že by si neporadili aj s tým vaším záchodom. Bola by škoda prísť o stretnutie priateľov, s ktorými sa zas zrejme dlho neuvidíte, a to len preto, že vaša toaleta je momentálne na nepoužitie.

Zanesený odpad na toalete navyše môže viesť závažnejší problém, a síce nánosy bahna, piesku, kameňov či koreňov v kanalizácii, as tým si neporadí žiadny amatér. Tu je potom potrebné využiť špeciálne techniky, napríklad tlakové vody a frézovacie hlavice. Kanalizáciu aj odpady sa potom tiež oplatí dôkladne prezrieť kamerovým systémom, aby ste mali istotu, že je kanalizačná sústava pod vašim domom v úplnom poriadku.