Trh s osvetlením sa za posledné roky viditeľne zmenil, respektíve zmenila sa podoba jeho produktov využívajúcich moderné technológie na čele s kvalitnejšími vlastnosťami a to hneď z viacerých uhlov pohľadu, v podstate v každom praktickom smere. Vravíme o novej technológii využívajúcej systém svetlo vyžarujúcej diódy, presnejšie známejšej pod skratkou LED (Light – Emitting – Diode).

žárovky

Medzi tieto produkty radíme napríklad i kvalitné led žiarovky e14. Vlastnosti spojené s novým patentom osvetlenia sú typické aj pre tento typ žiaroviek, čiže vravíme o neuveriteľne dlhej životnosti s minimálnym odhadom na 20 000 hodín, ako aj ekologickejšiemu systému ich žiarenia, ktorá k rozžiareniu a následnému svieteniu spotrebuje v podstate minimum elektriny, k aktivácii svetlo totiž nepotrebuje rozohriať halogénové vlákno, čo si kedysi pýtalo veľký odber elektrického prúdu. No s touto novou technológiou je bezbožné plytvanie elektrinou dávnou minulosťou, svetlá fungujú prakticky ako pri iných elektrických produktoch dnešnej doby. To znamená, že výkon je skvelý, odber elektriny v rámci možností minimálny. Tieto vlastnosti sú typické pre elektronické produkty dnešnej doby, osvetlenie nevynímajúc.

žárovka na trávě

  • Vyššie spomenutý druh žiaroviek sa radí k jedným z najčastejších volieb zákazníkov vďaka svojmu praktickému spôsobu využitia spolu s modernými vlastnosťami.

To znamená, že ich nenáročným, v podstate zaužívaným spôsobom vymeníte ako spoľahlivejšiu a úspornejšiu náhradu vašich starých žiaroviek, pričom tieto sú osadené vysokokvalitnými čipmi Filament, SMD, COB a máte i možnosť výberu z viacerých druhov dizajnu, aký by bol sympatický práve vám a ktorý by sa čo najlepšie hodil do vášho prostredia. Svoju úlohu v správnom výbere ale zapríčiní i výkon žiaroviek, aj z tohto pohľadu máte na výber viacero možností. Formou e-shopu však nájdete všetko prehľadne zoradené spolu s potrebnými informáciami o parametroch i dizajne vybraného produktu.